Україна буде експортувати м’ясо птиці до Йорданії

Україна та Йорданія погодили форму сертифіката на експорт м’яса, субпродуктів та інших продуктів птахівництва.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ, передає Експерт.

Зазначається, що сертифікат встановлює зонування території України для безперебійної торгівлі продукцією птахівництва, яке діє навіть у разі спалахів грипу птиці.

“Ми вирішили одну з проблем українських експортерів м’яса птиці, узгодивши новий сертифікат із Йорданією. Нова домовленість приносить конкретний результат: українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України”, – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За інформацією відомства, це вже п’ятий сертифікат на експорт, який Україна та Йорданія погодили за останній час. Раніше компетентні органи обох країн погодили форми сертифікатів на експорт з України охолодженої замороженої яловичини, охолодженого м’яса овець, великої рогатої худоби та овець для забою.

Наголошується, що українські експортери м’яса птиці отримали на ринку Йорданії нові можливості. Україна входить до провідної десятки світових експортерів курятини та має статус країни, вільної від високопатогенного грипу птиці.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии