На Донеччині викрито схему ухилення від сплати податків на суму більше 220 млн гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, податківцями встановлено факти ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах переробним підприємством, що призвело до ненадходження до державного бюджету податків на суму 222,9 млн гривень.

У ході аналітичного дослідження фахівцями податкової служби Донеччини було встановлено придбання переробним підприємством паливно- мастильних матеріалів, які використовувались для роботи обладнання з переробки в обсягах значно більших, ніж потребує технологічний процес.


Як прокоментувала «ОстроВу» в.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області Ірина Долозіна, використані паливно-мастильні матеріали відносились на собівартість готової  продукції, що призвело до заниження податку на прибуток підприємств. Таким чином, сума нанесених збитків державному бюджету склала 222,9 млн гривень.


Матеріали долучено до кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 258-5, ч.3 ст.209, ч.3 ст.212, ч.2 ст.364 Кримінального процесуального кодексу України. На теперішній час проводиться досудове розслідування Головним слідчим управлінням СБ України.


Крім того, Ірина Долозіна зазначила, що з початку 2022 року податковою службою Донеччини виявлено 10 порушень, по яким загальна сума встановлених збитків склала 742,9 млн гривень. 


Як повідомлялось раніше, в.о. начальника податкової Донеччини Ірина Долозіна розповіла, навіщо потрібне добровільне декларування доходів.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии