Україна допомогла Польщі з постачанням електроенергії

Україна допомогла Польщі з аварійним постачанням електроенергії.

Україна надала Польщі аварійну допомогу в поставках електроенергія об’ємом 945 МВт-год. Про це повідомив оператор Об’єднаної енергомережі державна компанія “Укренерго“. Про це інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

“У понеділок, 6 грудня 2021 року, з 09:00 до 16:00 (за київським часом) диспетчерський центр НЕК “Укренерго” на запит польського оператора системи передачі Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) надав енергомережі Польщі аварійну допомогу з об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загальний обсяг аварійної допомоги склав 945 МВт-год (135 МВт рівним графіком протягом семи годин поспіль). За інформацією прес-служби, надання аварійної допомоги для PSE відбулося в рамках підписаного 5 серпня 2019 року договору з “Укренерго”.

При цьому в компанії підкреслили, що аварійна допомога не є комерційним імпортом. Комерційним імпортом займаються виключно учасники ринку (трейдери, постачальники й т.ін.), які законтрактували відповідний обсяг з іноземними контрагентами.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии