Які імена українці дають своїм дітям у 2022 році

Стає популярним ім’я Стефанія після перемоги українського гурту Kalush Orchestra на пісенному конкурсі «Євробачення-2022» з піснею «Stefania».За І півріччя 2022 року найпопулярнішими жіночими іменами, якими українці називали своїх новонароджених доньок, стали Анна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна. Найпоширенішими чоловічими — Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло. Про це пише Експерт з посиланням на ТелеграфЪ.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства юстиції України. Також зазначили, що стає популярним ім’я Стефанія після перемоги українського гурту Kalush Orchestra на пісенному конкурсі «Євробачення-2022» з піснею «Stefania».

Окрім цього, під час війни з’явилося багато нових слів у медіапросторі, зокрема, пов’язані з новими видами зброї, за допомогою якої наша армія успішно знищує російських окупантів. Так, серед жіночих імен є Аделіна-Джавеліна, Джавеліна, Квітослава, Дзвенислава, Червонка, Йордана, Євангеліна, Чіамада-Аделіна, Фрея, Жасмін, Хозяйка, Аріель, Зореслава, Міссі. Серед чоловічих: Артур-Байрактар, Ян-Джавелін, Миролюб, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Моісей, Лорд, Марілуіз, Миродар, Добромир, Граф.

У Мін’юсті додали, що упродовж першої половини 2022 року з’явилося на світ 104 905 маленьких громадян України. Саме стільки новонароджених малюків зареєстрували за цей час органами державної реєстрації актів цивільного стану.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии