В Україні запустили новий важливий сервіс «Оренда.Допомога»

В Україні запустили сервіс для донорства бізнесу, що орендує держмайно.Ф онд державного майна запустив сервіс «Оренда.Допомога» для фінансової підтримки бізнесу, який орендує майно у держави. Про це йдеться у повідомленні відомства. Про це інформують Експерт з посиланням на DELO.UA.

На цій платформі орендарі держмайна можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів та надати аргументацію в потребі такої підтримки. В свою чергу, донори зможуть через цифрову платформу обрати того, хто потребує допомоги, та надати фінансову допомогу бізнесу (повністю або частково сплатити за оренду державного майна).

Для донорів є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки, для уточнення деталей. Благодійники самостійно обирають кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги.

ФДМ, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги. При цьому у фонді підкреслюють, що виступають лише модератором платформи, не впливаючи на розподіл чи надходження коштів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии