Формат «Рамштайн»: названо дату нової зустрічі

Названо дату нової зустрічі союзників України у форматі «Рамштайн».Друга зустріч Контактної групи по Україні у форматі «Рамштайн» пройде 8 вересня 2022 року. Про це повідомляє Експерт з посиланням на сайт командування ВПС США в Європі та Африці.

Повідомляється, що міністр оборони США Ллойд Остін проведе особисте засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі «Рамштайн» в Німеччині. «Остін знову запросив міністрів оборони і високопоставлених військових чиновників з усього світу для обговорення триваючої війни в Україні та різних питань безпеки, з якими стикаються союзники і партнери США», — йдеться в повідомленні.

Що собою являє формат «Рамштайн»
Зустріч в даному форматі являє собою конференцію міжнародних союзників України на чолі з США. Перша така зустріч була організована 26 квітня 2022 року на авіабазі Рамштайн в Німеччині. Формат об’єднує понад 40 країн, більшість з яких є членами НАТО та ЄС. Зустрічі проводяться з метою координації військової допомоги Україні для відбиття російської агресії.

На першій зустрічі крім країн НАТО і ЄС були присутні представники Ізраїлю і Катару, хоча і не значилися в офіційному списку учасників. Серед інших були представники Японії, Кенії, Тунісу, Австралії, Йорданії, Ліберії, Марокко, Нової Зеландії та Південної Кореї.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии