Провідні IT-компанії підтримують Україну у боротьбі з окупантами

Провідні IT-компанії підтримують Україні у боротьбі з окупантами, надаючи правдиву інформацію про війну в Україні.Генеральний директор Google Сундар Пічай повідомив, що компанії, які надають послуги у сфері інформаційних технологій, зосереджені на наданні достовірної інформації та стримуванні російської пропаганди про вторгнення РФ в Україну. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Сундар Пічай зустрівся з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким у Варшаві, щоб обговорити шляхи допомоги українцям. «Ми також працюємо над тим, щоб достовірна та корисна інформація потрапляла до людей через наші продукти…Ми також блокуємо канали та програми, пов’язані з російськими державними ЗМІ», — сказав Пічай.

Google пожертвував 35 мільйонів доларів гуманітарним організаціям, які працюють в Україні, і пропонує гранти та стипендії для біженців та польських неурядових організацій. Ще 10 мільйонів доларів підуть на підтримку громадянського суспільства в Україні.

Лідери країн, що межують з Росією та Україною, звернулися до керівників великих ІТ-компаній з проханням про допомогу в боротьбі з неправдивою інформацією та стримуванні російської пропаганди про війну. Моравецький висловив «особисту подяку» Пічаю за його «важливу роль» у поширенні правдивої інформації під час війни.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии