Китай готує конкуренцію Starlink

Китай планує побудувати власну мережу супутників, яка дозволить використовувати супутниковий інтернет у будь-якій точці світу. Послуга покликана конкурувати з інтернетом Starlink, який пропонує SpaceX.Starlink — це послуга супутникового Інтернету , яка стає все більш популярною , яка незабаром буде доступна в новій версії передплати, що дасть  можливість отримати доступ до мережі з будь-якої точки світу. Однак, схоже, Китай хоче перешкодити планам компанії, якою керує Ілон Маск, пише Експерт.
За даними китайських ЗМІ, вчені з Пекінського університету працюють над створенням системи GW, яка базуватиметься на майже 13 тисячах супутників на навколоземній орбіті.

Таким чином китайці хочуть кинути виклик сервісу Starlink, у якого зараз 3 тис. активних супутників, а в 2027 році їх буде понад 12 тис. Мережа GW має не тільки обмежити розвиток інтернету від SpaceX, але й являють собою систему захисту від, як стверджує китайська служба, можливості збору розвідданих американськими супутниками.
Супутники з мережі GW мають з’явитися на орбітах, які ще не розроблені SpaceX. На даний момент невідомо, коли китайський сервіс запрацює в повному обсязі, але це має статися до завершення інфраструктури Starlink.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии