У Пентагоні розповіли про перехід України до озброєння НАТО

У Пентагоні повідомили, що Україна протягом кількох років поступово перейде на озброєння НАТО.У Сполучених Штатах очікують, що Україна протягом наступних декількох років поступово перейде на озброєння Північноатлантичного альянсу. Про це повідомляє Експерт з посиланням на заяву заступника міністра оборони США з політичних питань Коліна Каля під час брифінгу.

Він відповів, чи вважає Вашингтон, що Київ через три роки буде повністю інтегрований у систему озброєнь НАТО та не потребуватиме озброєнь радянського зразка. «Не виключено, що через роки вони все ще можуть використовувати системи та боєприпаси, які самі виробляють. Однак я скажу, що, згідно з моїми очікуваннями, у терміни, про які ми тут говоримо, Україна поступово перейде на озброєння стандартів Альянсу», — сказав представник Пентагону.

Каль додав, що за останні місяці понад 50 країн надали Україні військову допомогу. «В ідеалі майбутнє української армії базуватиметься не на десятках різних систем, а на набагато меншій кількості систем, які простіше підтримувати та обслуговувати», — підсумував заступник глави Міноборони США.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии