У США показали кораблі, які допомагають перевозити озброєння в Україну. ФОТО

Зараз триває масштабна операція з морського транспортування зі східної частини США. Сполучені Штати залучили майже усі свої логістичні кораблі в Атлантиці до перевезення військових вантажів – озброєння, військової техніки і спорядження. Про це пише Експерт з посиланням на Ua.news.

Як повідомляє OSINTdefender, зараз триває масштабна операція з морського транспортування зі східної частини США.

На підтвердження цього наводиться фото судна USNS Soderman. Воно належить до класу Watson і призначене для перевезення військової техніки. Це величезний 290-метровий корабель, з водотоннажністю у 62,9 тисячі тонн. Загальна площа палуб для розміщення вантажу становить 36 511 квадратних метрів.

Також сфотографований вихід з бази у Норфолку вантажного судна класу Lewis and Clark. Судна такого призначені для перевезення боєприпасів, запасних частин та інших припасів. Їх використовують для забезпечення підрозділів морської піхоти та безпосередньої матеріально-технічної підтримки авіаносних груп у морі.

Жодної згадки про таку активність з боку флоту США у публічній сфері немає, хоча у мережі вже достатньо фото з логістичними кораблями, які відправляються з морської бази у Норфолку.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии