Тайванські бойові безпілотники Revolver 860 використовуються українцями на полі бою

Бойові безпілотники Revolver 860 тайванського виробництва використовуються українськими силами на полі бою проти російських військ.На цьому тижні компанія Oryx повідомив, що БПЛА Revolver 860 Armed VTOL було продано Польщі та згодом передані Україні, інформує Експерт з посиланням на Taiwan News.

У червні CM Media навів у соціальних мережах повідомлення військового ентузіаста про те, що Revolver використовується українськими військовими для перевезення восьми снарядів для скидання на ворожі війська.

Військовий бойовий гвинтовий безпілотник Revolver 860 може мати корисне навантаження до 42 кілограмів, що дозволяє йому нести до восьми 60-міліметрових снарядів. Він може перебувати в повітрі від 20 до 40 хвилин, використовуючи чотири руки та вісім пропелерів, залежно від ваги та вітрових умов.

Коли CM Media звернулася за коментарем до виробника DronesVision з Кілунга, враховуючи «складну і мінливу міжнародну ситуацію», він лише повідомив, що має покупців у Польщі, які пізніше поставили його продукцію для бойових дій в Україні та «вже мали брати участь у боях».

Коли у четвер компанію попросили прокоментувати заяви про те, що 800 її БПЛА Revolver 860 було відправлено українській армії, представник DronesVision повідомив Taiwan News, що компанія постачає свою продукцію тільки клієнтам у Польщі, і вона не може коментувати, куди ці фірми згодом можуть відправити безпілотники, оскільки підписала зі своїми клієнтами угоди про нерозголошення.

Представник компанії повідомив, що клієнти у Польщі придбали весь асортимент БПЛА компанії. Він сказав, що закупівлі безпілотників Польщею зросли у березні, невдовзі після вторгнення Росії в Україну, і відтоді постійно зростають.

За словами представника компанії, хоча прямі постачання її продукції в Україну було припинено через війну, кількість замовлених безпілотників та кількість компаній, які розміщують замовлення в Польщі, неухильно зростала протягом останніх п’яти місяців.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии