В Україні можуть дозволити виїзд за кордон ще одній категорії військовозобов’язаних

В Україні ще одній категорії військовозобов’язаних громадян можуть дозволити виїзд за кордон в умовах воєнного стану – також готується система бронювання кадрів на випадок мобілізації. Про це повідомив Telegram-канал «Новини Збройних Сил», пише Експерт з посиланням на Апостроф.

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством оборони, Генеральним штабом ЗСУ та Міністерством економіки працюють над створенням механізму, яким можна буде виїжджати на короткий термін при гарантіях, що людина повернеться в Україну, вирішивши робочі справи.

Йдеться максимум про 2-3 тижні, але навіть якщо йтиметься про 5-7 днів, цього буде достатньо, щоб вирішити питання і повернутися назад.

Модель передбачає, що компанія представлятиме обмежений список людей, наприклад, не більше 10% — його розглядатимуть у Міноборони та Мінекономіки, після чого вони прийматимуть рішення щодо видачі дозволу на виїзд. Цей дозвіл отримують прикордонники та людина, якій вона потрібна – після цього можна буде виїхати на той термін і в ту країну, яка вказана у дозволі.

Крім того, у Мінцифрі розглядається можливість запровадження системи бронювання від мобілізації певних фахівців — цим механізмом можна буде скористатися за допомогою додатка «Дія». Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери Олександр Борняков.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии