Війна в Україні посилює світові кризи

Філіппо Гранді повідомив, що Україна впливає на багато інших крихких ситуацій, роблячи їх більш крихкими.Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді попередив, що країни, які зосереджені на допомозі Україні, не повинні ігнорувати інші кризи, які можуть погіршитися через війну. Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

Філіппо Гранді сказав, що «колосальна криза» в Україні підвищить кількість вимушено переміщених людей у ​​всьому світі. Кількість біженців із різних країн у всьому світі вже перевищила 84 мільйонів. Раніше в ООН повідомили, що кількість біженців з України досягла 6 мільйонів чоловік.

«На жаль, глобальна криза переміщення наростає…Насамперед тому, що Україна впливає на багато інших крихких ситуацій, роблячи їх більш крихкими, зокрема продовольчу безпеку, енергетичну кризу, підвищення цін, нестабільність…», — повідомив Гранді.

У свою чергу, верховний представник Європейського союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель зазначив, що ЄС усвідомлює, що війна в Україні загострила ситуацію у вразливих районах. «Ми дуже усвідомлюємо, що після маскової дипломатії, яка була на початку COVID, потім вакцинної дипломатії, ми вступаємо зараз в період продовольчої дипломатії», – сказав він.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии