Реєстр призовників: які відомства будуть подавати інформацію до ТЦК

У вересні поточного року в Україні заплановано впровадити оновлену версію електронного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Цей реєстр, після серії оновлень, отримав новий сертифікат відповідності від Комітету з питань зв’язку і інформатизації (КЗСІ), як зазначили у пресслужбі державної установи.Про це повідомили у пресслужбі державної установи.

Крім того, Міністерство оборони веде активну роботу над вдосконаленням інформаційної взаємодії з існуючими державними реєстрами. Однією з основних цілей є спрощення процедур та зменшення кількості необхідних відвідувань громадянами територіальних центрів кадрового обліку та військово-призовні комісії для отримання різних видів довідок та дозволів.

Міністерство оборони вже розробило попередній план внесення змін у роботу територіальних центрів кадрового обліку та військово-призовних комісій. Однією з ключових складових цього процесу є оновлення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Для цього ведеться активна робота з організації інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами та базами даних, які належать державним органам. ІТ-сектор Міністерства активно працює над цим процесом.

Окрім цього, Міністерство оборони вже підготувало спільні накази з Міністерством фінансів, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством освіти і науки, а також Державною судовою адміністрацією. Аналогічна спільна робота проводиться і з іншими державними органами, такими як Міністерство охорони здоров’я, Пенсійний фонд, Офіс Генерального прокурора та іншими. Планується також укладання спільних наказів з Міністерством соціальної політики, Міністерством у справах ветеранів та іншими відомствами.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии