Ми чекаємо на «особливі сюрпризи»: Єнін звернувся до українців з важливим проханням

У МВС закликають українців бути особливо уважними в День незалежності.У Міністерстві внутрішніх справ закликають українців бути особливо пильними у день святкування Дня незалежності України. Про це інформує Експерт з посиланням на Радіо Свобода.

«Ми чудово знаємо, що російський лідер любить символізм. Саме тому ми чекаємо на «особливі сюрпризи» для всіх жителів нашої країни. Можу одразу сказати, і це не є таємницею, що ніякого штурму столиці чи наступу росіян цього дня не очікується. Водночас на озброєнні у росіян є і ракети, і авіабомби та інші «сюрпризи», приготовані переважно для мирного населення України», – сказав перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі національного телемарафону.

Тому Єнін закликав українців бути особливо уважними 24 серпня та напередодні. «Саме тому в ці дні я особливо хотів би звернутися до вас, шановні співвітчизники, дослухатися до порад, які даємо ми, дають військові адміністрації, – дотримуватися вимог комендантської години й реагувати належним чином на сигнали повітряної чи ракетної тривоги», – додав перший заступник міністра внутрішніх справ.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии