У Резнікова заявили, що Україна готова атакувати кораблі РФ

За словами Гаврилова, Україна готова атакувати російські кораблі в усьому Чорному морю, якщо матиме таку нагоду.Україна рано чи пізно атакує російський флот у Чорному морі. РФ має залишити тимчасово окупований Крим, якщо хоче продовжити існування як країна. Про це заявив у інтерв’ю The Times заступник міністра оборони Володимир Гаврилов, який спостерігає у Великій Британії за навчаннями українських військ, пише Експерт з посиланням на liga.net.

«У нас є постійна загроза з боку російського Чорноморського флоту. Враховуючи нові технології та можливості, які ми отримуємо, ми маємо протистояти цій загрозі. Ми розпочали з операції на Зміїному острові. Ми отримуємо протикорабельні засоби, і рано чи пізно ми націлимося на флот. Це неминуче, тому що ми маємо гарантувати безпеку нашому народу», – сказав він.

За словами Гаврилова, Україна готова атакувати російські кораблі в усьому Чорному морю, якщо матиме таку нагоду.

Заступник Олексія Резнікова додав, що Україна планує звільнити Крим та веде переговори із Заходом щодо використання західної зброї для ураження російських військ на тимчасово окупованому півострові.

«Рано чи пізно ми матимемо достатньо ресурсів, щоб атакувати Росію в Чорному морі та Криму. Крим – це українська територія, тому будь-яка мета там законна для нас», – сказав Гаврилов.

Він зазначив, що Крим можна повернути військовим чи дипломатичним шляхом – і треба ретельно подумати, як це правильно зробити. «Росія має залишити Крим, якщо вони хочуть існувати як країна», – підсумував він.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии