Meta видалить важливу вкладку у деяких європейських країнах

Meta видалить вкладку «Новини Facebook» у деяких європейських країнах.У компанії Meta Platforms повідомили, що у грудні цього року припинять роботу функції «Новини Facebook» у Великобританії, Франції та Німеччині, інформує Reuters.

Користувачі як і раніше зможуть переглядати посилання на новини, а європейські видавці новин продовжуватимуть мати доступ до своїх облікових записів і сторінок у Facebook після того, як в грудні буде реалізована ця зміна, повідомила Meta.

Однак Facebook не укладатиме нових комерційних угод щодо вмісту новин у «Новинах Facebook» і не пропонуватиме інноваційні продукти для видавців новин у цих країнах. «Новини становлять менше 3% того, що люди в усьому світі бачать в своїй стрічці у Facebook», — йдеться у повідомленні Мета.

Нагадаємо, на компанію посилюється тиск з боку законодавців у всьому світі, щоб вона сплачувала більший відсоток доходу від реклами. Meta почала блокувати новини на своїх платформах Facebook і Instagram для всіх користувачів в Канаді у відповідь на новий закон, який вимагає від інтернет-гігантів платити видавцям новин. Австралія запровадила подібний закон у 2021 році.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии