У Запорізькій області окупанти вкрали 20 елеваторів із зерном

Російські окупанти пропонують українським фермерам два варіанти на окупованих територіяхРосійські загарбники продовжують красти українське зерно на тимчасово окупованій території. На Запоріжжі вони вкрали 20 елеваторів з українським зерном. Бо їхні власники не схотіли співпрацювати з російськими окупантами. Про це пише Експерт з посиланням на Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій ЗСУ.

«Росіяни продовжують красти українське зерно, для цього вони націоналізують елеватори. Так, у Запорізькій області окупанти створили «Державну зернову компанію», на чий баланс оформили 20 елеваторів. За фактом ці елеватори вони вкрали, бо їхні справжні власники не погодились із ними співпрацювати», — йдеться у повідомленні.

Російські окупанти пропонують українським фермерам два варіанти на окупованих територіях. Вони можуть або продати зерно РФ за фіксованою ціною за тонну, при тому, що ціна набагато нижча за ринкову. Або вони можуть просто віддати своє господарство.

Застосовуючи таку так звану «тактику» російські загарбники тільки із Запорізької області змогли вивезти близько 100 тисяч тонн щомісяця. В основному зерно йде до Єгипту, Туреччини та країн Близького Сходу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии