Росія починає залучати у війну в Україні громадян Центральної Азії – розвідка

Для формування нових армійських підрозділів місцева влада доручила військкомам та відділам поліції «здійснювати агітаційні заходи» з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану.Кількість громадян РФ, які бажають брати участь у війні проти України, дедалі меншає. У зв’язку з цим окупанти намагаються залучити до своєї армії жителів країн Центральної Азії. Про це повідомляє Експерт з посиланням на Оbozrevatel. 

Про це 17 серпня повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. «Щоб принаймні частково зберегти можливість формувати нові резерви, кремлівське керівництво намагається все активніше залучати до ЗС РФ іноземних громадян», – йдеться в повідомленні.

У ГУР зазначили, що першість у цьому має Московська область. Для формування нових армійських підрозділів місцева влада доручила військкомам та відділам поліції «здійснювати агітаційні заходи» з громадянами Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану.

Тим, хто погодиться за контрактом поїхати до України, окрім грошей, пропонують громадянство РФ. Так, у Чечні продовжується формування та підготовка чотирьох батальйонів.

При цьому значну частину «добровольців» складають місцеві молоді чоловіки, як правило, із сільської місцевості, викрадені силовиками.

Їх змушують підписувати контракти для участі у війні в Україні під тортурами чи погрожуючи кримінальним переслідуванням у сфабрикованих справах, розповіли в ГУР.

Викрадення чоловіків провокує хвилі невдоволення в Чечні. Люди обурені, що глава республіки Рамзан Кадиров відправляє мусульман гинути на «чужій» війні двох християнських народів – росіян та українців.

Така політика сприймається як зрада мусульман, зазначили в українській розвідці.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии