«Вагнерівці» розкрили плани Кремля щодо нападу на Казахстан та країни Балтії

Найманці з російської «ЧВК Вагнера» ​​(фактично таємної армії Кремля), як повідомляється, планують розпочати військове вторгнення до Казахстану, Естонії, Латвії та Литви після України.Про це повідомляє Експерт з посиланням на телеграм-канал ПВК.

Бойовики прокоментували новину про те, що туркменська влада заблокувала багато інтернет-ресурсів російських ЗМІ, які розповсюджують пропаганду.

«А туркменські нацисти не бояться, що ми рушимо до них після України? Зовсім ні, на черзі Прибалтика та Казахстан», — йдеться у заяві бойовиків ПВК «Вагнер».

Нагадаємо, ПВК Вагнера є неофіційним російським військовим угрупуванням і не внесено до реєстру російських військових компаній. За даними ЗМІ, підрозділ бойовиків негласно займається Головним управлінням Генерального штабу Збройних сил Росії (ГУ ГШ ЗС РФ).

Російські найманці брали участь у конфліктах у Сирії, Судані, Лівії та Центральноафриканській Республіці. «Вагнерівці» були причетні до російської окупації Криму та вторгнення на територію Донбасу у 2014 році.

Нагадаємо, що в суботу, 16 липня, стало відомо, що влада Туркменістану заблокувала доступ до сайтів російських пропагандистських ЗМІ.

А наприкінці травня деякі російські державні телеканали у Киргизстані припинили мовлення.

Крім того, 8 травня США ввели новий пакет санкцій проти Росії, який включав обмеження щодо трьох російських телеканалів.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии