НАТО відпрацьовує взаємодію у повітрі з Фінляндією та Швецією на тлі російської загрози

Союзники і партнери НАТО Фінляндія і Швеція провели тиждень інтенсивної співпраці в небі над Естонією під час навчань Ramstein Alloy.Про це повідомляє Експерт із посиланням на Defence-blog.

Регулярні навчання НАТО були зосереджені на реальних сценаріях, з якими стикається персонал повітряної поліції НАТО, дислокований у Балтійському регіоні.

Навчання включали бойову підготовку в повітрі, дозаправку в повітрі, а також ідентифікацію та супровід літака, що втратив зв’язок.

Навчання надали можливість потренуватися разом та покращити здатність військово-повітряних сил НАТО діяти разом, а також з партнерами. У ньому взяли участь екіпажі та літаки з Бельгії, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Іспанії, Туреччини та Великої Британії, а також ВПС Фінляндії та Швеції.

Союзники відпрацювали взаємодію у повітрі з Фінляндією та Швецією на тлі зростаючого занепокоєння з приводу російських загроз. Президент Росії Володимир Путін представив розширення НАТО як загрозу для Росії, і Москва попереджає обидві країни про серйозні військові та політичні наслідки, якщо вони стануть членами альянсу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии