Zoom розробить програми для електронної пошти та календаря

Zoom розробляє власні клієнти електронної пошти та календаря. Програми Zmail та Zcal можуть анонсувати на своїй щорічній конференції Zoomtopia у листопаді.Не виключено, що Zoom вирішила розширити свою екосистему задля стабілізації фінансової ситуації. Про це повідомляє Експерт з посиланням на theinformation.com.

Незважаючи на квартальний дохід у розмірі $1,1 млрд, зростання компанії сповільнилося, а ціна її акцій впала на допандемійний рівень. Зростання виручки у другому кварталі 2022 року стало гіршим за останні роки і склало 8% у річному обчисленні. В результаті Zoom вимушено знизила прогноз щодо виручки та прибутку на 2023 фінансовий рік.

Крім того, запуск програм може бути спробою конкурувати з Google та Microsoft. Одним із суттєвих недоліків сервісу Zoom є те, що багато компаній використовують додаток у поєднанні з Workspace та Office 365. Це комплексні пакети, які можуть задовольнити більшість потреб компанії.

У серпні у клієнті програми Zoom для macOS виправили критичну вразливість, яка дозволяла хакерам отримувати доступ до даних комп’ютера та змінювати їх. Розробники ігнорували помилку понад вісім місяців.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии