Стало відомо, коли вийде нова версія Microsoft

Microsoft працює над новою версією Windows, яка має вийти у 2024 році.Компанія Microsoft повертається до трирічного циклу випуску нових версій Windows, повідомляє Windows Central. Рік тому компанія заявила про щорічний план випуску нових версій ОС. Про це інформує Експерт з посиланням на ЛІГА.Tech.

За даними джерел аналітика Зака Баудена, наступний випуск Windows запланований на 2024 рік, через три роки після випуску Windows 11 у 2021 році. Це означає, що заплановане оновлення Windows на 2023 рік під кодовою назвою Sun Valley 3 було скасовано. Зазначається також, що з переходом до нового графіка Microsoft планує збільшити кількість нових функцій, доступних для користувачів останньої версії Windows.

Починаючи з Windows 11 версії 22H2 (Sun Valley 2), Microsoft впровадила нову систему Moments, мета якої – випускати нові функції між основними оновленнями Windows. Microsoft уже протестувала цю систему, запустивши кнопку погоди на панелі завдань у Windows 11 на початку 2022 року. Цей підхід буде використано, коли компанія об’єднає кілька нових функцій, які тестувалися за допомогою інсайдерів, і розгорне їх для всіх після останнього випуску Windows.

Зараз нова версія Windows перебуває на ранніх стадіях планування та розробки, а співробітники компанії називають її у розмовах Next Walley. Офіційно у Microsoft відмовилися від коментарів, зазначає Windows Central.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии