Учені назвали країни, де люди сплять краще за всіх

​Сінгапурські фахівці провели дослідження, яке показало, що азіати сплять менше і гірше за європейців та американців. У цьому їм допомогли вчені з Фінляндії, які створили смарт-кільце для відстеження сну.Експерти проаналізували відомості про 50 млн ночей сну, які були отримані від 220 тис. користувачів пристроїв у 35 державах. Середній вік учасників експерименту становив 35-55 років.

Дослідники проаналізували сон у будні дні та у вихідні. Це, зокрема, допомогло з’ясувати, який вплив робота справляє на сон.

Як виявилося, жіночий сон триває приблизно на 25 хв довше за чоловічий. Крім цього, у вихідні люди лягають пізніше на 15-35 хв, а встають на 0,5-1 год пізніше.

В азіатських державах тривалість сну виявилася меншою, ніж у США та Європі, та й якість була набагато гіршою. Найкращий сон – у населення Північної та Західної Європи.

Такі відмінності експерти пояснюють різним ставленням до роботи в Європі та Азії. Європейці у вихідні відпочивають, спілкуються з приятелями і домочадцями, тоді як азіати доробляють роботу і займаються справами, на які не вистачало часу в будні.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии