ЄС планує скасувати для українців оплату за роумінг

Урсула Фон дер Ляєн повідомила, що ЄС вводить Україну в вільну зону роумінгу.Глава Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн заявила, що Україна вступає у європейський простір роумінгу. Про це вона сказала у своєму зверненні «Про становище Союзу», інформує Експерт.

«Ми введемо Україну в нашу європейську вільну зону роумінгу. Настав час це зробити», – сказала вона. За підсумками засідання 5 вересня ЄС наголосив на своєму зобов’язанні вивчити можливості довгострокової домовленості про скасування плати за роумінг між ЄС та Україною.

Завдяки цьому рішенню українці, які перебувають у країнах Євросоюзу, зможуть користуватися послугами своїх мобільних операторів та не платити додатково за дзвінки додому з-за кордону. Аналогічні умови будуть і для тих, хто телефонуватиме з України в країни ЄС», – пояснює Держспецзв’язку. «У березні ми успішно приєднали Україну до нашої електричної мережі, – це планувалося на 2024 рік, але було зроблено протягом двох тижнів. Сьогодні Україна експортує електроенергію до Європейського Союзу. Тож я хочу суттєво розширити цю взаємно вигідну торгівлю. Ми вже зупинили збори з українського експорту до ЄС, наші «коридори солідарності» були великим успіхом. Настав час рухатися вперед на цій основі», – наголосила фон дер Ляєн.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии