Військовий комісар розповів про відстрочку від армії за сімейними обставинами

Військовий комісар розповів, як підтвердити відстрочку від армії за сімейними обставинами.Через повномасштабну війну з російськими окупантами в Україні щонайменше до 23 серпня триває загальна мобілізація, пише «Суспільне». Військовозобов’язані можуть отримати відстрочку від армії за сімейними обставинами, але для цього необхідно прийти до військкомату, розповів комісар Харківського територіального центру комплектації та соцпідтримки Володимир Арап. Про це інформує Експерт з посиланням на Патріот Донбасу.

За його словами, згідно зі статтею 23 закону право на відстрочку мають військовозобов’язані, які, наприклад, самостійно виховують дитину, мають трьох або більше неповнолітніх дітей або інваліда на утриманні.

Щоб отримати звільнення від призову, таким людям треба з’явитися до військкомату з відповідними документами: свідоцтва про народження дітей або посвідчення інваліда. На їх підставі в особистій справі військовозобов’язаного зроблять спеціальну позначку. Після цього починає діяти право про відстрочку.

«Якщо йде війна, ми маємо розуміти — ти або маєш служити в армії, або працювати на благо держави, або займатися волонтерством. А не стояти поруч і дивитися, як інші воюють», — зазначив Арап.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии