Армія США оголосила про розгортання підрозділів в Європі у відповідь на вторгнення в Україну

Міністерство армії США оголосило у п’ятницю про літнє розгортання наступних підрозділів на підтримку прихильності до Європи та союзників по НАТО.Про це пише Експерт із посиланням на Defence-blog.

Згідно з прес-релізом Міністерства армії, кожен із цих підрозділів замінить раніше розгорнутий підрозділ у відповідь на вторгнення в Україну.

Штаб 101-ї повітряно-десантної дивізії з Форт-Кемпбелл, штат Кентуккі, замінить штаб 82-ї повітряно-десантної дивізії. Буде розгорнуто близько 500 солдатів.

Бойова група 2-ї піхотної бригади 101-ї повітряно-десантної дивізії з Форт-Кемпбелл, штат Кентуккі, направить близько 4200 солдатів для заміни бойової групи 3-ї піхотної бригади 82-ї повітряно-десантної дивізії.

Бойова група 3-ї бронетанкової бригади 1-ї кавалерійської дивізії з Форт-Худа, штат Техас, направить приблизно 4200 солдатів для заміни 1-ї бронетанкової бригади 3-ї піхотної дивізії.

Ці розгортання є заміною підрозділів, що залишає загальну позицію сил у регіоні незмінною. Замінені вояки повернуться на базову станцію.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии