Румунія разом з США і Південною Кореєю побудують завод з виробництва зброї

Румунія об’єднується з американськими та південнокорейськими компаніями для будівництва нового заводу з виробництва пороху та боєприпасів, згідно із заявою міністра економіки Румунії Флоріна Спатару. Старий пороховий завод у країні був закритий у 2004 році, що змусило Румунію імпортувати боєприпаси і порох для своїх збройних сил, інформує Експерт з посиланням на Економічні новини.

Спатару сподівається, що новий завод не лише допоможе зменшити залежність країни від імпорту, але й збільшить виробничі потужності з виробництва боєприпасів натовського і не натовського виробництва. 

Міністерство економіки виділило 800 мільйонів леїв (приблизно 160 мільйонів євро) на цей проект, і країна уклала партнерські угоди з американськими і південнокорейськими компаніями про фінансування будівництва заводу на комерційних засадах. 

Ця ініціатива є частиною плану промислового розвитку Румунії, який був створений у відповідь на пандемію коронавірусу та війну в Україні.

Раніше країни-союзники України обговорювали можливість відновлення виробництва боєприпасів радянських калібрів у колишніх радянських республіках для задоволення потреб України. 

Крім того, міністри оборони ЄС домовилися про надання більшої кількості артилерійських снарядів і боєприпасів для допомоги Україні, але вони ще не визначилися, як реалізувати ці плани на практиці.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии