Пентагон просить 170 мільярдів доларів на протидію Китаю та підтримку України

Міністерство оборони США запросило колосальні 170 мільярдів доларів на закупівлі та науково-дослідні роботи в новому фінансовому році, що включає заміну боєприпасів, поставлених Україні, і придбання ракет дальнього радіусу дії, необхідних для боротьби з Китаєм, згідно з документом, отриманим агентством Bloomberg News.Запит Пентагону включає $76,8 млрд для ВМС і морської піхоти, $61 млрд для ВПС і $24,4 млрд для сухопутних військ. Документ про дослідження і розробки передбачає загальну суму в 145 мільярдів доларів. Найважливішими цілями досліджень і розробок є $3,7 млрд на нову міжконтинентальну балістичну ракету Sentinel компанії Northrop Grumman, $3 млрд на бомбардувальник B-21 і $2,3 млрд на програму домінування в повітрі наступного покоління, яка має замінити винищувач F-22, інформує Експерт.

Серед найбільших запитів на боєприпаси — ракети класу «повітря-земля», ракети класу «повітря-повітря», ракети GMLRS, протикорабельні ракети великої дальності та сучасні торпеди. Запит також включає 199 мільйонів доларів на придбання протитанкових ракет Javelin, які українські війська високо цінують за їхню летальну ефективність проти російських танків.

Цей крок Пентагону є частиною його зусиль, спрямованих на протидію зростаючому військовому потенціалу Китаю та підтримку України в її конфлікті з Росією. Повна інформація про бюджетний запит на фінансовий рік, який починається 1 жовтня, буде оприлюднена Пентагоном у понеділок.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии