Українці масово повертаються із Євросоюзу додому

Із Євросоюзу додому повернулися вже 3 млн українців – єврокомісарка.З Євросоюзу виїхали 3 млн українців, які залишили країну в перші місяці війни. Про це повідомила єврокомісарка з внутрішніх справ Ільва Йохансон на пресконференції у Празі. Про це інформує Експерт з посиланням на ЛІГА.НОВИНИ.

«За нашими даними, до Євросоюзу в’їхало 6,7 млн українців і приблизно 3 млн вже повернулися назад. Заявку на тимчасовий захист подали 3,7 млн українців», – сказала Йохансон.

Єврокомісарка додала, що цифри недосконало точні, оскільки часто українці подавали заявки спочатку в одній країні ЄС, потім – в іншій. Або не подавали заявки зовсім, або подали заявку, але вже виїхали.

«Тому, приблизно 3,2-3,7 млн українців перебувають зараз на території ЄС», – сказала Йохансен. Вона додала, що найбільшого тягаря напливу українців зазнала на собі Чехія, якщо розраховувати кількість біженців на душу населення країни, що приймає. На другому місці – Польща, третьому – Естонія, четвертому – Литва, п’ятому – Болгарія, шостому – Латвія.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии