Монастирський розповів про важливість закону про обіг цивільної зброї

Монастирський пояснив, які питання має врегулювати закон про зброю.Законопроєкт про обіг зброї, який очікує другого читання в парламенті, має врегулювати багато питань, зокрема, стосовно короткоствольної вогнепальної зброї для цивільних громадян. Про це в ефірі телемарафону сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, інформує Експерт з посиланням на Патріот Донбасу.

«У нас 30 років у державі немає закону про обіг цивільної зброї. Найближчим часом ми очікуємо прийняття закону про обіг зброї. Я підтримую прийняття такого закону, тому що до цього часу це питання регламентується лише наказом міністра внутрішніх справ. Я переконаний, і більшість народних депутатів, наскільки мені відомо, переконані, що має бути спеціальний закон, який має це врегулювати», — зазначив Монастирський.

Він пояснив, що цим законом має бути врегульовано багато питань: «Це і питання спортивної зброї, мисливської зброї, і одне з основних, яке турбує більшість громадян, — обіг короткоствольної вогнепальної зброї, пістолетів».

Згідно з опитуванням, проведеним у «Дії», нагадав міністр, найбільше громадян висловилося за те, щоб мати доступ до вогнепальної короткоствольної зброї. Водночас Монастирський наголосив, що всі довідки, необхідні для отримання дозволу на зброю, мають залишитися.

«Усі довідки, я маю на увазі довідка психолога, нарколога, мають залишитися. Ми зараз працюємо з Міністерством охорони здоров’я, щоб ці довідки можна було цифровізувати, щоб вони були в єдиній загальній базі, і можна було перевірити, хто саме видавав ці довідки», — сказав міністр.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии