Назвали способи підвищити рівень гемоглобіну в крові

​Гемоглобін — важлива складова крові, яка забезпечує транспортування кисню з легенів до всіх клітин організму.Недостатній рівень гемоглобіну може призвести до анемії та інших проблем зі здоров’ям. Але є деякі способи, які допоможуть підвищити рівень гемоглобіну в крові, пишуть Економічні Новини.
Вживання заліза. Залізо – основна складова гемоглобіну. Харчі, які містять залізо, включають червоне м’ясо, печінку, яйця, зелені овочі, сухофрукти та горіхи.
Вживання продуктів з вітаміном C. Вітамін С допомагає краще засвоювати залізо з їжі. Харчі, які містять велику кількість вітаміну С, включають цитрусові фрукти, ківі, папайю, червоний перець та броколі.
Вживання фолієвої кислоти. Фолієва кислота є важливою для розвитку здорових червоних кров’яних тілець. Її можна знайти в овочах, таких як шпинат, броколі та спаржа, а також у фруктах, насінні та цільнозернових продуктах.
Вживання вітаміну В12. Вітамін В12 також необхідний для здорової крові. Він міститься в м’ясі, рибі, яйцях та молочних продуктах.
Підтримка здорового способу життя. Здоровий спосіб життя, який включає регулярну фізичну активність та здорову дієту, допоможе зберегти оптимальний рівень гемоглобіну в крові.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии