В Україні затвердили програму розвитку авіапромисловості

Кабмін затвердив програму розвитку авіапромисловості до 2030 року.

Кабінет міністрів затвердив науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021-2030 роки. Про це інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

Відповідну постанову уряд прийняв на сьогоднішньому засіданні. Відзначається, що метою програми є сприяння створенню на базі підприємств вітчизняної авіаційної промисловості конкурентоспроможного, інтегрованого у світову авіаційну промисловість авіаційного промислового комплексу, покращення кадрового потенціалу в цій сфері, вдосконалення лабораторних та дослідницьких баз навчальних закладів.

В уряді очікують, що такий комплекс зможе створювати авіаційну техніку та технології не тільки для держави, але й для експорту на зовнішні ринки. Згідно із пояснювальною запискою до проекту постанови, державне фінансування програми з бюджету передбачене уже з 2022 року.

За словами віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, обсяг реалізованої авіаційної продукції до 2030 року завдяки виконанню програми оцінюється в 300-350 млрд грн.

“Це дасть змогу спрямувати до бюджетів всіх рівні близько 100-120 млрд грн і забезпечити зростання середньомісячної зарплати зайнятих у галузі у 1,6 раза в порівнянні з 2020 роком, зокрема до 21 тис. грн”, – сказав він.

За його словами, реалізація програми також покликана зберегти не менше 50 тис. працівників галузі та створити не менше 6 тис. нових робочих місць до 2030 року.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии