В Україні стартувала програма навчання спеціалістів з кібербезпеки

За підтримки Мінцифри стартує програма безоплатного навчання спеціалістів з кібербезпеки.З 1 березня розпочався прийом заявок від кар’єрних світчерів на участь в тримісячній програмі re/start in cyber з безоплатного навчання теоретичним і практичним основам кібербезпеки. Основна мета — допомогти талановитим українцям отримати якісні знання і практики з кібербезпеки, щоб вони могли реалізувати себе у цій важливій та перспективній сфері. Про це інформує Експерт із посиланням на Мінцифри.

«Кібербезпека — один з пріоритетних напрямків розвитку IT в Україні сьогодні. Відповідно зростає і попит на якісні кадри. Проєкт re/start in cyber допоможе нам сформувати пул висококваліфікованих спеціалістів галузі. Це стане фундаментом для посилення української кіберстійкості та створення нових потужних продуктів у сфері», — зазначає Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT.  

Навчання за програмою розпочнеться з 24 квітня. У ній зможуть взяти участь громадяни України віком від 25 до 60 років, які не мають профільної освіти та досвіду роботи у кібербпезпеці. Інтерактивне навчання на онлайн-курсі відбуватиметься англійською мовою, тому обов’язковою умовою є її знання на рівні не нижче upper-intermediate (B2). Учасники програми, які успішно пройдуть навчання отримають престижний сертифікат GIAC Foundational Cybersecurity Technologies (GFACT), який визнається у всьому світі. 

«Кількість кібератак на український бізнес та державний сектор постійно зростає, разом із тим, дефіцит кваліфікованих спеціалістів із кібербезпеки у світі перевищує три мільйони. Ми розуміємо важливість підготовки кваліфікованих кадрів для захисту інформаційних активів від кіберзагроз, тому готові ділитися знаннями та експертизою, а також всіляко сприяти розвитку галузі кіберзахисту», — впевнений Роман Сологуб, генеральний директор ISSP.

Програма re/start in cyber включає в себе два основних блоки: 

Перший — інтерактивне проходження онлайн-курсу із основ кібербезпеки, який передбачає як теоретичну підготовку, так і практичні завдання й лабораторії. Учасників програми консультуватимуть ментори ISSP Training Center в онлайн та в офлайн форматі.Другий — допомога з пошуком роботи у сфері кібербезпеки. Завдяки можливостям рекрутингової платформи BazaIT учасники програми дізнаються як правильно підготуватися до співбесіди з майбутнім роботодавцем, писати CV та мотиваційні листи, а також розвивати власні soft skills.Подати аплікаційну форму можна до 15 березня на онлайн-сторінці програми. Програма реалізується Міністерством цифрової трансформації України, міжнародною компанією з кібербезпеки ISSP, канадським Toronto Metropolitan University та рекрутинговою платформою BazaIT.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии