В Україні припиняє роботу Бітрікс24: дата

Згідно з повідомленням компанії, з 1 червня в Україні перестане працювати хмарний сервіс Бітрікс24, створений російською компанією «1С-Бітрікс».Генеральний директор CRMiUM Павло Яковенко повідомив, що понад 10 000 компаній в Україні використовують російське програмне забезпечення, але більшість із них ще не перейшли на альтернативи.

“1 червня сервіс остаточно припинить свою роботу в Україні. Після 1 червня доступ до порталів буде неможливим, усі дані будуть повністю видалені. До цього часу ви можете вивантажити всі необхідні дані з вашого порталу за допомогою доступних інструментів: CRM, Контакти співробітників, Завдання, Телефонія, Диск”, – йдеться в листі Бітрікс.

Однак припиниться робота саме хмарної версії Бітрікс24 на домені .ua. У той же час коробкова версія системи, яка переведена на європейську ліцензію, продовжуватиме роботу, але з високою ймовірністю при продовженні ліцензії її вже не буде можливості придбати. Бітрікс24 надає хмарний сервіс, призначений для організації роботи компаній та встановлення зв’язків із клієнтами.

Розробником та провайдером є компанія “1С-Бітрікс”, і сервіс може бути використаний як хмарне SaaS-рішення, або встановлений на окремі сервери у вигляді коробкової версії, яку можна доопрацьовувати відповідно до індивідуальних запитів. З 2 жовтня 2013 року “Бітрікс24” працював в Україні з українським інтерфейсом.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии