Європа стала лідером у регулюванні індустрії криптовалют

Учасники Європейського Союзу на переговорах домовилися про остаточні деталі попередньої угоди щодо широкомасштабного пакету криптовалютних правил для MiCA.Європа стала світовим лідером у регулюванні криптовалютної індустрії на фоні кризи на криптовалютному ринку. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

«На Дикому Заході криптосвіту MiCA буде встановлювати глобальні стандарти», — сказав політик Стефан Бергер. Бергер підкреслив, що криптоправила ЄС «забезпечать гармонізований ринок, юридичну визначеність для емітентів криптоактивів, гарантуватимуть рівні умови для постачальників послуг і забезпечать високі стандарти захисту споживачів.

Стефан Бергер сподівається, що влада в інших місцях, особливо в невеликих країнах, що не мають ресурсів для розробки власних правил, приймуть правила, схожі на правила ЄС, навіть можливо з невеликими змінами.

«Це величезна перевага в цьому просторі, особливо для тих, хто абсолютно не знає, куди йти, кого шукати або куди вкласти свої гроші», — сказав директор із питань політики та урядових справ Securrency Джексон Мюллер.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии