Ще одна європейська країна визнала українські права водія

Ще одна країна визнала українські права водія: в яких випадках можна обміняти.Чехія услід за Польщею визнала українські права водія. Обміняти документи можна у певних випадках, розповіли у Міністерстві внутрішніх справ. Там зазначили, що українці отримали таке право з 28 лютого. Про це інформує Експерт із посиланням на Апостроф.

Послугу надають за допомогою мобільних програмно-технічних комплексів держпідприємства «Документ» у Празі. Механізм обміну аналогічний до того, що діє у Польщі. Так, спочатку клієнт має надати працівникам ДП «Документ» повний пакет документів. Далі його сфотографують та оформлять заявку на обмін посвідчення. Далі в Україні її має розглянути адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення — за кордоном на спецбланку надрукують нове посвідчення, а старе вилучать.

«У разі, якщо наявне посвідчення було видано до 2013 року, додатково проводиться запит-підтвердження дійсності посвідчення за місцем видачі. Час надання послуги збільшується на час отримання відповіді на такий запит. Законодавство України передбачає строк у 5 днів на виготовлення нового посвідчення водія», – пояснили у відомстві.

Послуга обміну водійського посвідчення доступна у разі:

завершення терміну дії посвідчення водія (здебільшого актуально для виданих уперше посвідчень, термін дії яких два роки);зміни паспортних даних водія (стосується головно осіб, які вийшли заміж чи просто змінили прізвище);пошкодження посвідчення, нечітких написів;бажання власника отримати посвідчення водія сучасного зразка.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии