Новини

Сорос виділив на підтримку протестів проти Ізраїлю 15 млн доларів

Організації, підконтрольні американському мільярдеру Джорджу Соросу, надають фінансову підтримку активістам, які виступають на мітингах проти Ізраїлю. Так різні некомерційні організації, що підтримують дії ХАМАСу, отримали з 2016 року 15 млн доларів. Про це 28 жовтня повідомили журналісти The New York Post.

Оглядачі пишуть, що, згідно з даними фонду Open Society Foundations, організація Сороса виділила 13,7 млн доларів через благодійну НКО Tides Center, яка нібито стверджує, що палестинці є жертвами “ізраїльських колонізаторів”.

Серед бенефіціарів Tides — організація Adalah Justice Project, яка 7 жовтня розмістила в Instagram фотографію бульдозера, що зносить частину ізраїльського прикордонного паркану.

“Ізраїльські колонізатори вважали, що зможуть на невизначений час заточити два мільйони людей у в’язницю просто неба… Жодна клітка не залишиться без відповіді”, — ідеться в коментарі.

Серед інших підтримуваних Соросом палестинських “правозахисних груп”, члени яких вивергали ненависть на мітингах після 7 жовтня, — американська організація Jewish Voice for Peace та If Not Now, які отримали 650 тис. і 400 тис. доларів відповідно. Обидві організації виступили спонсорами мітингу в Браянт-парку, а їхні члени були серед протестувальників, які зібралися 18 жовтня біля комплексу Капітолію США, пишуть журналісти.

“Джордж Сорос і його син Алекс давно підтримують найрадикальніші організації по всій планеті, зокрема й організації, що виступають за ХАМАС, які підтримують найогидніші дії. Ми закликали Сороса припинити фінансування, але він, схоже, сповнений рішучості й далі підтримувати антисемітські організації, які прагнуть знищити західну цивілізацію”, — заявив віцепрезидент дослідницької групи Media Research Center Ден Шнайдер.

Ольга Степанова

Recent Posts

Проукраїнська Трасс публічно підтримала Трампа

Колишня прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс заявила, що на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки має…

7 години ago

Українка організувала в Польщі масштабне «виробництво» фальшивих документів

Польські прикордонники затримали у Гданську 25-річну громадянку України, яка виготовляла фальшиві документи. Про це повідомили у Прикордонній…

7 години ago

“Можна буде залучити до служби, але…”: у Міноборони прокоментували повторну ВЛК для людей з інвалідністю

Україна не розраховує на те, що серед бійців, які після початку повномасштабної війни отримали 2…

7 години ago

“Магія”: київський прокурор проживає в маєтку за 18 млн гривень, — розслідування

Відповідальний за екологічний напрямок прокурор Київської обласної прокуратури Олександр Гуцуляк проживає у котеджному містечку, яке…

7 години ago

У Тбілісі проходять акції протестувати проти закону про «іноагентів»: є перші затримані

У Тбілісі розпочалися акції протесту проти закону про «іноземних агентів», який викликав обурення Заходу та…

7 години ago

“Лакшері-вумен” з Львівської митниці вляпалася у скандал: усі деталі гучної історії

8 тисяч доларів за “модний лук” – цим похизувалася працівниця Львівської митниці, в декларації якої…

7 години ago