У США презентували концепт нової бойової машини

Пентагон вперше показав концепт БМП XM30, яка має прийти на заміну M2 Bradley.
У США показали концептуальне зображення нової бойової машини піхоти. Світлину опублікувало відомство армії США із закупівлі, логістики та технології, інформує Defense Express.

Фактично мова йде про більш ніж класичну сучасну БМП з переднім розташуванням моторно-трансмісійного відділу. А також нарочито підкресленим бронезахистом у вигляді, скоріш за все, елементів динамічного захисту у нижній лобовій деталі та по бортах, які додатково посилені накладними елементами. Ще однією рисою може бути автоматична гармата великого калібру, яка значно більша за стандартні 25- та 30-мм зразки. Водночас сам концепт дуже опосередковано нагадує обох фінальних конкурсантів програми.

В описі до зображення концепту вказано, що вогнева ефективність XM30 буде забезпечена можливостями помічати та знищувати ворога поза межами дії його зброї. А задля постійної та безперервної модернізації машина буде створена за модульним принципом. Але головне те, що безпосередньою у бою спільно з піхотою XM30 має “надавати підтримку за допомогою сучасних сенсорів, летальних можливостей, захисту та інтегрованому керуванню місією”. Тобто роль БМП нового покоління передбачає не лише функцію транспорту та вогневої підтримки, а командно-розвідувального ядра підрозділу. При цьому вкрай важливою опцією XM30 є те, що він має бути “опціонально пілотованим”, тобто мати можливість діяти без екіпажу взагалі.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии