Німеччина прийняла максимальну кількість українських біженців, випередивши Польщу. Стало відомо, що наші співвітчизники можуть отримати штрафи у розмірі до 25 тисяч євро.
Після початку повномасштабної війни у Німеччині зупинилося понад 1,2 мільйона українців. Це одна шоста від загальної кількості біженців з нашої країни в усьому світі. Умови перебування громадян відстежуються німецьким урядом.
Лише 26,5% усіх українських біженців змогли влаштуватися там на роботу, зокрема, на неповний робочий день. Це так званий Minijob. Але вони мають сплачувати податки, як і всі, хто офіційно працевлаштований.
Термін подання податкової декларації за минулий рік закінчується 2 вересня 2024 року. Якщо несвоєчасно подати документацію, передбачено значні штрафи. Вони становлять 0,25% за кожний місяць простроченого платежу. Максимальна сума становить 25 тисяч євро.
Податкову декларацію не потрібно подавати, якщо річний дохід становить до 12 174 євро для самотніх осіб або 23 118 для сімейних пар.
Нагадаємо про новий закон про громадянство, який набув чинності 27 червня. Тепер для отримання німецького паспорта слід прожити усередині країни 5, а не 8 років, як це було раніше. Причому можна не відмовлятися від власного громадянства. Раніше Берлін дозволяв колишній паспорт лише жителям Євросоюзу.
У регіонах ФРН діють свої приймальні пункти, де біженцям надають тимчасовий притулок. В країні склалася напружена ситуація із житлом. Тому українцям слід бути готовими для довготривалого перебування у гуртожитках, спортивних злах або ангарах – місць критично не вистачає. Влада неодноразово попереджала, що розміщення біженців у певних федеративних землях неможливе – вони не приймають нових мігрантів.
У переселенців немає можливості самостійно обирати регіон для подальшого проживання – можливе перенаправлення.
Переїзд до бажаної федеративної землі можливий за наявності спеціального дозволу. Його видають з вагомих причин: наприклад, працевлаштування своє або чоловіка.
Оптимально обирати табір зі зручним транспортним сполученням, тому що умови проживання практично однакові у всіх приймальних пунктах. Змінити місце після реєстрації практично неможливо – в іншому місці людей вже не приймуть.
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…
Путін записав відеозвернення про «Орешник» з того ж бункера, що й запис від 24 лютого…
За даними Sinoptik.ua, погода на вихідні в Україні всім переконливо покаже, що зима близько. У…