Китай створив гігантську армію шпигунів, яка налічує 600 тисяч людей. Операції проводяться децентралізовано з різних напрямків, і країни Заходу не мають ресурсів, щоб протистояти такій мережі.Про це у понеділок, 14 жовтня, пише The Wall Street Journal .
За даними видання, розвідувальні операції Китаю вже обійшли масштабами діяльність КДБ під час холодної війни. Операції КНР мають різний характер – це як кібератаки, так і науковий чи промисловий шпигунство.
Зазначається, що для Заходу боротьба зі шпигунами Китаю посилюється тим, що вони проводять децентралізовані операції. У них задіяно безліч відомств та приватних компаній. Методи, якими вони користуються, мають безсистемний вигляд, оскільки вони діють значною мірою автономно.
Також у Китаю, за даними ФБР, значно більше хакерів, аніж чисельність кіберперсоналу американського відомства. Директор ФБР Крістофер Рей ще на початку року стверджував, що хакерська програма Китаю перевершує хакерські програми інших великих держав “разом узятих”.Як розповіло джерело WSJ, в операціях Китаю зі збору розвідданих та безпеки можуть бути задіяні до 600 000 осіб.
Американські вчені провели дослідження на тваринах, в ході яких розпилили мишам в очі золотий пилок. Виявилось, що…
Українським підліткам незабаром доведеться добре подумати, перш ніж потягтися за банкою енергетика. У Верховній Раді…
Емоційний шопінг, маркетингові пастки та спонтанні рішення - все це призводить до того, що нові…
Прописка (реєстрація місця проживання) в Україні часто викликає питання, особливо коли йдеться про спадкування нерухомості.…
Президент Володимир Зеленський розглянув стурбованість, пов'язану з примусовою мобілізацією в Україні, підкресливши, що значна кількість…
Особливого просідання курсу долара в Україні Нацбанк допустити не може. І з огляду на те, що бюджет…