Китай створив гігантську армію шпигунів, яка налічує 600 тисяч людей. Операції проводяться децентралізовано з різних напрямків, і країни Заходу не мають ресурсів, щоб протистояти такій мережі.Про це у понеділок, 14 жовтня, пише The Wall Street Journal .
За даними видання, розвідувальні операції Китаю вже обійшли масштабами діяльність КДБ під час холодної війни. Операції КНР мають різний характер – це як кібератаки, так і науковий чи промисловий шпигунство.
Зазначається, що для Заходу боротьба зі шпигунами Китаю посилюється тим, що вони проводять децентралізовані операції. У них задіяно безліч відомств та приватних компаній. Методи, якими вони користуються, мають безсистемний вигляд, оскільки вони діють значною мірою автономно.
Також у Китаю, за даними ФБР, значно більше хакерів, аніж чисельність кіберперсоналу американського відомства. Директор ФБР Крістофер Рей ще на початку року стверджував, що хакерська програма Китаю перевершує хакерські програми інших великих держав “разом узятих”.Як розповіло джерело WSJ, в операціях Китаю зі збору розвідданих та безпеки можуть бути задіяні до 600 000 осіб.
Нещодавнє випробування ракети Starship, яка є найбільшою і найпотужнішою ракетою-носієм у світі, закінчилося тим, що верхній ступінь…
Скандальний український політик Євген Мураєв, якого підозрюють у державній зраді, повідомив, що живе та працює…
Обраний президент Дональд Трамп планує випустити указ, який підносить криптовалюти до рангу пріоритетних напрямів політики і дає…
Ексведучий телеканалу очільника забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Макс…
В Україні затверджено нові правила щодо обов’язкової базової військової підготовки для студентів чоловічої статі. Відмова…
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора народному депутату України VII-IX скликань Вадиму Новинському повідомлено про…