Чоловік утік із зали суду з дружиною на спині, щоб уникнути розлучення

Нещодавній інцидент у залі суду провінції Сичуань (Китай) викликав серйозні побоювання з приводу розгляду справ про домашнє насильство. Під час шлюборозлучного процесу чоловік на прізвище Лі насильно виніс свою дружину Чень із кімнати, намагаючись уникнути їхнього розставання. Про це пише South China Morning Post.

Жінка подала на розлучення після 20 років шлюбу. За її словами, всі ці роки вона потерпала від домашнього насильства та агресивної поведінки чоловіка в стані алкогольного сп’яніння.

Пара, у якої є два сини й дочка, зіткнулася з проблемою після того, як суд відхилив прохання Чень про розлучення, пославшись на “глибокий емоційний зв’язок” і явне небажання Лі розірвати шлюб.

Апеляція жінки призвела до повторного судового розгляду, під час якого напруженість загострилася. Під час цього засідання Лі, переповнений емоціями, підняв Чень з підлоги, закинув собі на спину і вибіг із зали суду, залишивши її кричати про допомогу. Судові пристави швидко втрутилися і відчитали його за його дії.

Ілюстративне фотоФото: Pixabay

У письмовому вибаченні, представленому пізніше, Лі висловив жаль з приводу своєї поведінки, визнавши всю серйозність своєї помилки.

“У стані емоційного збудження я помилково вирішив, що збираюся розлучитися з апелянткою, тож я виніс її із зали суду, ігноруючи вказівки суддів і судових приставів, які намагалися зупинити мої крайні дії”, — написав він.

Чоловік запевнив суд, що не повторить подібних екстремальних дій. Зрештою, за посередництва суду, пара не розлучилася. Чень погодився дати Лі ще один шанс відновити їхній шлюб. Цей вибір викликав хвилю занепокоєння і критики в інтернеті, багато хто ставить під сумнів розуміння судом проблеми домашнього насильства і загальне ставлення правової системи до подібних справ.

“О Боже! Як вони могли не дати розлучення в такій ситуації?”, “Якщо він зміг винести її із залу суду на публіці, що він може зробити наодинці?”, “Що значить, що стосунки не розірвані? Це вважається тільки в тому випадку, якщо когось побили до смерті?” — писали вони.

Романчук Микола

Recent Posts

Водіям скасовують покарання за нетверезу їзду: як виправдовують алкоголь за кермом

Водіння у нетверезому стані в Україні залишається одним із найтяжчих порушень Правил дорожнього руху, за…

9 хв. ago

Україна намагається врятувати ситуацію: рекрутинг добровольців в український легіон тільки розпочали

Офіційно розпочали реалізацію ініціатива “Український легіон”, яка має на меті залучити українців за кордоном до…

19 хв. ago

Розширити права ТЦК. Військовий розповів, як можливо сприяти ефективнішій мобілізації до армії

Силам оборони може бути важко захищати позиції на фронті, адже росіяни перевищують за чисельністю. Про…

28 хв. ago

Вчені розгадали таємницю привабливості картини “Дівчина з перловою сережкою”

Розгадати таємниці історії чи знайти секрет привабливості картини — вченим це під силу. Одна з найпопулярніших картин…

37 хв. ago

Одні заплатять за інших: в тарифах назріває колапс

Національна комісія з регулювання енергетики (НКРЕКП) планує уніфікувати тарифи на електроенергію, що викликало критику з…

45 хв. ago

Правило 1 ранкової години Джеффа Безоса: нейровчені пояснюють, у чому користь

Чимало успішних особистостей із багатомільярдним капіталом можуть похвалитися доволі важким ранковим режимом, у якому знайдеться…

52 хв. ago