Новини

У Львові з’явилися нові правила для власників електросамокатів

У Львові змінилися правила їзди електросамокатами. Нові правила будуть ставитись до всіх операторів цього виду транспорту. Цією інформацією ділиться Львівська міська рада.

Львівська міська рада ще 10 жовтня затвердила меморандум про співпрацю з операторами прокату електросамокатів. Тепер будуть встановлені єдині правила для всіх – Bolt, eWings та Bike Now.

Міська рада Львова у свою чергу дала обіцянку розвивати велоінфраструктуру, на якій теж їздять користувачі самокатів, облаштувати паркувальні місця для них у різних районах міста, а також повідомляти операторів про заплановані перекриття вулиць, щоб вони могли інформувати про те в додатку, а також повідомляти їх про порушення користувачів сервісу.

До обов’язків операторів входитиме контроль за дотриманням правил дорожнього руху користувачами самокатів, а також платитимуть за оренду паркувальних місць для електротранспорту.

Крім того, оператори щоквартально передаватиму міській раді дані про роботу сервісів, кількість транспорту, карту мережі роботи, кількість поїздок їх тривалості та довжину маршрутів, годинник з найвищим попитом.

Згідно з домовленостями, буде встановлено обмеження швидкості – до 20 км/год у місті, на території парків та пішохідних – до 15 км/год. До підписання меморандуму допустима швидкість становила 25 км/год і їздити на самокатах було дозволено людям віком від 14 років.

Ольга Степанова

Recent Posts

Космічна експансія: NASA попередило про приховані плани Китаю щодо Місяця

Голова NASA Білл Нельсон на засіданні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США заявив, що…

1 годину ago

Науковці виявили гени, які можуть спричиняти посттравматичний стрес

Дослідники вивчили генетичну інформацію понад мільйона осіб і виявили 43 гени, які можуть провокувати розвиток посттравматичного…

1 годину ago

Загрожує до 8 років: поляк допомагав РФ спланувати можливий замах на життя Зеленського

Польські правоохоронці у співпраці з українською прокуратурою та Службою безпеки затримали громадянина Польщі, підозрюваного в…

1 годину ago

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

В Україні ухвалили новий закон, який стосується мобілізації. Нововведення торкнуться різних категорій чоловіків. Стало відомо…

2 години ago

Готували теракти: у Німеччині затримали двох російських шпигунів

У німецькому місті Байройт арештували ймовірних російських агентів, які готували серію терактів. Як повідомляє BILD, федеральний генеральний…

2 години ago

Розвідка США: розробки біологічної зброї в КНДР небезпечніші, ніж ядерна програма

США стверджують, що КНДР має активну програму розробки біологічної зброї. Північна Корея досліджує та генетично…

2 години ago