Новини

Ресторан на краю космосу: вечеря за 25 км над Землею коштуватиме 120 тис. євро

У 2024 році французька компанія доставить охочих на край космосу на борту повітряної кулі з рестораном.Наприкінці наступного року французька компанія Zephalto, яка займається космічним туризмом, відправить перших охочих повечеряти на краю космосу в стратосферному ресторані. Вартість такої подорожі — 120 000 євро, пише Daily Mail .

Компанія Zephalto привносить новий сенс у термін “ресторан, відзначений зіркою Мішлен”. Річ у тім, що космічні туристи зможуть насолодитися вишуканими стравами на борту стратосферного ресторану, розміщеного всередині капсули, підвішеної до повітряної кулі під назвою Céleste.

Якщо ви думаєте, що пообідати в ресторані, відзначеному зіркою Мішлен дорого, то це ніщо порівняно з тим, скільки коштуватиме політ на повітряній кулі Céleste у стратосферу. Вартість квитка становить 120 тисяч євро, що приблизно в 100 разів дорожче, ніж вечеря в найдорожчому ресторані, відзначеному зіркою Мішлен на Землі. Але за ці гроші пасажири отримають захопливий краєвид на Землю і зірки з висоти 25 км над поверхнею планети.

Наприкінці наступного року французька компанія Zephalto, яка займається космічним туризмом, відправить перших охочих повечеряти на краю космосу в стратосферному ресторані Фото: Daily Mail

Капсула з рестораном, підвішена до повітряної кулі, наповненої гелієм і воднем, підніматиметься протягом 1,5 годин до наміченої висоти. Потім пасажири, а капсула вміщує 6 осіб, можуть провести на краю космосу 3 години, після цього ще 1,5 години займе спуск назад.

На борту стратосферного ресторану пасажири зможуть насолодитися не тільки чудовим краєвидом на космос і нашу планету, а й стравами, які приготують відомі французькі шеф-кухарі, а також винами, відібраними відомими сомельє.

Капсула має великі панорамні вікна, а тому, як кажуть у компанії Zephalto, можна отримати найкраще поєднання як кулінарних, так і зорових вражень. Єдине чого не можна відчути на борту цього ресторану, так це невагомість. Пасажири також зможуть обрати улюблену музику, що супроводжуватиме подорож, або ж зможуть перебувати в повній тиші.

Капсула має великі панорамні вікна, а тому, як кажуть у компанії Zephalto, можна отримати найкраще поєднання як кулінарних, так і зорових вражень Фото: Daily MailДля польоту на повітряній кулі немає жодних вікових обмежень чи спеціальної підготовки. Якщо людина може літати на літаку, вона може подорожувати всередині капсули Céleste. Компанія Zephalto планує виконувати 60 польотів на рік.

Ольга Степанова

Recent Posts

Олексія Навального могли поступово труїти малими дозами в колонії – ЗМІ

Російського опозиціонера та критика Путіна Олексія Навального могли поступово труїти малими дозами в колонії. Саме…

4 години ago

ЗСУ здатні тримати оборону на захід від Авдіївки – ISW

Сили оборони України здатні створити нові оборонні рубежі неподалік від Авдіївки та зупинити наступ військ…

5 години ago

Перемога Трампа посилить позиції Туреччини – ЗМІ

Можлива перемога на президентських виборах у США Дональда Трампа може спонукати Євросоюз до перегляду відносин…

5 години ago

Стало відомо, як спецпідрозділ ГУР звільняв Харківщину

Командир другої штурмової роти "Кракена" Куджо поділився деталями бойових завдань спецпідрозділу ГУР МО і спогадами…

5 години ago

Вчені розробили модель ШІ, яка допомагає визначити, чи сумісні ліки один з одним

Вчені розробили модель штучного інтелекту, здатну визначити, чи сумісні різні ліки один з одним. Це досягнення відкриває…

5 години ago

На Черкащині врятували чоловіка, який заблукав у лісі: харчувався травою та корінням

20 лютого на Черкащині врятували 39-річного чоловіка, який заблукав у лісі ще 7 числа –…

6 години ago