Внутрішній авторинок України у квітні продемонстрував серйозне зростання. Його причиною став новий закон про мобілізацію, прийнятий Верховною Радою. До такого висновку прийшли експерти Інституту досліджень авторинку.
У квітні зафіксовано 124,5 тис. угод купівлі-продажу легкових авто на внутрішньому ринку. Отже, кількість перереєстрацій виросла одразу на 44,1% порівняно із березнем та на 58,6% перевищує показник квітня 2024 року.
При цьому, в Інституту досліджень авторинку стверджують, що фактична кількість внутрішніх перепродажів залишилася на звичному рівні у 80-85 тис. авто. Решта перереєстрацій (а це близько 40% від загальної кількості) – це угоди між членами однієї родини.
Таким чином українці, які мають два і більше авто намагаються переписати їх на родичів, оскільки бояться їх вилучення для потреб оборони.
Крім того, суттєво зросла кількість подарованих автомобілів. У квітні подарували 4533 легкові машини тоді, як за весь 2023 рік – 3167. Крім того, за місяць оформили договори дарування на 503 вантажних авто, 21 автобус, 20 мотоциклів, 60 причепів та 23 напівпричепи.
Оскільки в сервісних центрах МВС зросли черги, то чимало українців скористалися застосунком “Дія” для перереєстрації авто онлайн. Якщо у січні-березні через “Дію” переоформлювали по 9-10 тис. авто на місяць, то у квітні – одразу 28,3 тис. Це 48% від усіх перереєстрацій, здійснених із моменту запуску цієї послуги.
Найбільше реєстраційних операцій за квітень зафіксовано в Київській області – 38 228 (+26,5%). Далі йдуть місто Київ (14 288), Дніпропетровська (9015) та Львівська (8588) області.
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…
Президент Росії Володимир Путін заявив про успішне випробування ракети "Орешник" ("Кедр") - саме нею РФ вдарила…
Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…
Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…
В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…