Кібершпигунська операція “Salt Typhoon”, пов’язана з Китаєм, була спрямована на телекомунікаційні компанії AT&T та Verizon, однак компанії у безпеці, оскільки вони співпрацюють з правоохоронними органами та урядовцями.
За даними Reuters, раніше офіційні особи стверджували, що хакери атакували Verizon AT&T, Lumen та інші телекомунікаційні компанії, а також викрали перехоплені телефонні аудіозаписи разом з великою кількістю даних про дзвінки, передає Економічна правда.
У відповідь на цю кібератаку Агентство кібербезпеки і безпеки інфраструктури США 18 грудня закликало високопоставлених урядових і політичних діячів перевести мобільний зв’язок на наскрізні зашифровані додатки.
Повідомляється, що цілями хакерів були чиновники, пов’язані з президентськими кампаніями демократа Камали Гарріс і республіканця Дональда Трампа.
“Наразі ми не виявляємо жодної активності з боку держав у наших мережах. На основі нашого поточного розслідування цієї атаки, КНР націлилася на невелику кількість осіб, що становлять інтерес для іноземної розвідки”, – заявив представник AT&T.
Незважаючи на те, що було виявлено лише кілька випадків витоку інформації, AT&T здійснює моніторинг і відновлює свої мережі для захисту даних клієнтів, а також продовжує співпрацювати з владою для оцінки і зменшення загрози, заявив представник компанії.
О компанії Verizon заявили, що не виявляли активності зловмисників у мережі і повідомили, що протягом певного часу і після значної роботи, Verizon стримав діяльність, пов’язану інцидентом, – йдеться в заяві директора з правових питань компанії Verizon.
У п’ятницю американські офіційні особи додали дев’яту неназвану телекомунікаційну компанію до списку організацій, скомпрометованих китаськими хакерами, і заявили, що причетні до цього люди отримали доступ до мереж і, по суті, мали широкий і повний доступ, що дало їм можливість “геолокувати мільйони людей, записувати телефонні дзвінки за бажанням”.
Китайські офіційні особи раніше називали ці звинувачення дезінформацією і заявляли, що Пекін “рішуче виступає і бореться з кібератаками і кіберкрадіжками в усіх формах”.
Інфляційний тиск на гаманці українців стане лише сильнішим, а станеться це через рішення НКРЕКП щодо…
Напрацьовано три важливих законопроєкти, які мають сприяти виправленню недоліків чинного законодавства та встановленню більшої справедливості…
З 1 січня 2025 року в Україні мобілізація охоплює чоловіків віком від 25 до 60…
Новий наступ ЗСУ у Курській області РФ свідчить, що 2025 рік може виявитися більш вдалим для України,…
«Бусифікація» стала словом 2024 року, за версію словника сучасної української мови та сленгу «Мислово». Неологізм,…
Пасажири деяких авіакомпаній мають можливість повертатись у часі та святкувати Новий рік двічі. Попри те,…