З кожним роком наука рухає нас уперед, але водночас створює нові ризики глобального масштабу. Хочеться вірити, що до апокаліпсиса справа не дійде, але краще бути підготовленими. Отже, куди бігти, якщо світ почне руйнуватися?
Ці країни — справжні фортеці під час глобальних катастроф. Віддаленість від великих материків і величезні океанічні простори діють як природний бар’єр проти поширення інфекцій та інших загроз. Наприклад:
Австралія. Великий континент, що може забезпечити своїх жителів усім необхідним завдяки розвиненій інфраструктурі та багатим природним ресурсам.
Нова Зеландія. Казкова країна з приголомшливими пейзажами, яка також має міцну економіку і добре розвинену систему охорони здоров’я.
Ісландія. Мало населена, але високорозвинена країна з доступом до чистої води, геотермальної енергії і безлічі природних ресурсів.
Крім віддалених островів, існують підземні сховища, створені для захисту від найрізноманітніших загроз.
Vivos xPoint у США. Цей комплекс є колишньою військовою базою і займає площу близько 18 квадратних кілометрів. Збудований компанією Vivos, він призначений для захисту від ядерних вибухів, пандемій та природних катастроф. Уявіть собі ціле підземне містечко з усіма зручностями — ось це і є Vivos xPoint.
The Oppidum у Чехії. Один із найзахищеніших і найдорожчих бункерів у світі, розрахований на найбагатших людей планети. Цей бункер має все необхідне для комфортного життя навіть під час глобальних катастроф, від розкішних апартаментів до медичних установ.
Отже, у разі апокаліпсиса найкраще ховатися в місцях, віддалених від великих материків, або в спеціально обладнаних підземних сховищах. Але сподіваємось, що ці знання ніколи вам не знадобляться.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…