У Китаї за дев’ять місяців 2024 року було покарано 589 тисяч осіб за корупційні дії. Це частина масштабної кампанії, спрямованої на викорінення корупції серед чиновників.
З початку року до вересня китайські наглядові органи отримали 2,7 мільйона звітів про можливі порушення з боку держслужбовців. Серед них було подано 756 тисяч скарг, а до прокуратури передали 2 972 справи для подальшого розслідування. Водночас справи про хабарництво порушили лише проти 19 тисяч осіб, що підкреслює масштаби протиправної діяльності, якій приділяють увагу у КНР.
Особливої уваги громадськості набули справи щодо високопосадовців. У травні влада оголосила про слідство щодо міністра сільського господарства Тан Женьцзяня через підозру в порушеннях партійної дисципліни та закону, що є типовим формулюванням для справ, пов’язаних із корупцією. Після переобрання Сі Цзіньпіна такі розслідування стали більш частими.
Приклади з минулого вказують на серйозність дій влади: у 2022 році колишнього міністра юстиції Фу Чженхуа засудили до страти за корупцію, а вже у 2024 році під слідством опинився і його наступник Тан Іцзюнь. Китай продовжує систематичні чистки серед чиновників, демонструючи нульову толерантність до корупційних порушень у державних структурах.
Нові автомобілі зазвичай оснащені сучасними технологіями, що забезпечують безпечне та комфортне водіння. При виборі оптимального авто для…
Президент України Володимир Зеленський розкритикував рішення не проводити пленарне засідання Верховної Ради через загрозу ворожого обстрілу. Народні…
Працівники Бюро економічної безпеки України викрили та ліквідували нелегальний покер-клуб, який функціонував на території одного з київських…
Станом на кінець третього кварталу 2024 року Чехія відзначає позитивні тенденції у соціально-економічній інтеграції українських…
Сухопутна частина російського угруповання, що бере участь у бойових діях проти України, становить майже 580…
Кілька західних чиновників обговорюють повернення ядерної зброї в Україну як частину обговорень щодо гарантій безпеки для країни. Це…