У Китаї за дев’ять місяців 2024 року було покарано 589 тисяч осіб за корупційні дії. Це частина масштабної кампанії, спрямованої на викорінення корупції серед чиновників.
З початку року до вересня китайські наглядові органи отримали 2,7 мільйона звітів про можливі порушення з боку держслужбовців. Серед них було подано 756 тисяч скарг, а до прокуратури передали 2 972 справи для подальшого розслідування. Водночас справи про хабарництво порушили лише проти 19 тисяч осіб, що підкреслює масштаби протиправної діяльності, якій приділяють увагу у КНР.
Особливої уваги громадськості набули справи щодо високопосадовців. У травні влада оголосила про слідство щодо міністра сільського господарства Тан Женьцзяня через підозру в порушеннях партійної дисципліни та закону, що є типовим формулюванням для справ, пов’язаних із корупцією. Після переобрання Сі Цзіньпіна такі розслідування стали більш частими.
Приклади з минулого вказують на серйозність дій влади: у 2022 році колишнього міністра юстиції Фу Чженхуа засудили до страти за корупцію, а вже у 2024 році під слідством опинився і його наступник Тан Іцзюнь. Китай продовжує систематичні чистки серед чиновників, демонструючи нульову толерантність до корупційних порушень у державних структурах.
Президент Сербії Александар Вучич запевняє, що кремлівський правитель Путін без вагань застосує ядерну зброю, якщо всі інші варіанти…
Внаслідок ракетних ударів ЗСУ по території Курської області зазнав поранень високопоставлений генерал Північної Кореї. Відповідну…
Президент Російської Федерації Володимир Путін записав звернення щодо удару по Україні новою балістичною ракетою з…
З 1 грудня 2024 року в Україні буде внесено зміни до процесу бронювання працівників від…
У російському Краснодарі надвечір спалахнула масштабна пожежа. Місцева влада заявляє, що то горить "суха рослинність".…
Найвища та найнижча жінка світу зустрілися вперше у Лондоні. Йоті Амге з Індії та Румейса Геглі разом…