Одна із федеральних земель Німеччини вигадала, яку роботу дати лінивим біженцям

Одна із федеральних земель у Німеччині хоче змусити отримувачів притулку працювати. Так, на землях федеральної землі Турінгія у Заале-Орла були введені обов’язкові громадські роботи для біженців, що проживають у країні. 

Про це пише видання Bild. Таким чином влада країни має намір боротися з людьми, які не хочуть шукати роботу і живуть на гроші платників податків.

«Зараз ми виконуємо рішення районної ради крок за кроком. Я маю мотивувати тих, хто не хоче працювати. Йдеться про те, щоб надіслати сигнал: люди, яким платять гроші з податків, мають повернути щось суспільству, а не сидіти цілими днями на лавці в парку», – наводить видання слова голови району Крістіана Херрготта.

Взимку біженці займатимуться очищенням тротуарів від снігу, а влітку – стригтимуть зелені огорожі. Платитимуть за роботу по 80 євроцентів на годину. Робочий день становитиме чотири години. Це відповідає 64 євро/місяць, які будуть перераховані на платіжну картку (виплати розпочнуться уже у березні поточного року).

При цьому Крістіан Херрготт вбачає лише одні плюси від такої зайнятості для самих біженців. За допомогою робочої вимоги він хоче збільшити сприйняття шукачів притулку серед місцевого населення та покращити їх інтеграцію. «Щоб виконувати цю роботу, вам не потрібно знання мови. Можливо, ви зможете краще вивчити німецьку під час роботи, ніж на мовних курсах, і зможете підготуватися до звичайної роботи чи професійного навчання», – каже голова району.

Очікується, що перші шукачі притулку незабаром будуть приступати до роботи. Наразі Херрготт вивчає пропозиції роботи та пише, зокрема, клубам і муніципальним компаніям. При цьому кожен, хто відмовляється, має бути покараний відповідним штрафом, суму якого німецьке видання не наводить.

Раніше представник Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) Метью Солтмарш повідомив, що лише 14% українських біженців у Європі планують повернутися на батьківщину у найближчому майбутньому. Він додав, що більшість громадян України сподіваються колись повернутися, при цьому питання безпеки залишаються для них першочерговими.

Ольга Степанова

Recent Posts

В Україні почали діяти нові правила мобілізації: чоловіків попередили про зміни

З 5 жовтня почнуть діяти нові правила призову на військову службу з мобілізації , які ініційовані Генеральним…

5 хв. ago

Названо імʼя найкращого вчителя України у 2024 році

Названо їмʼя переможця національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2024. Найкращим вчителем України стала викладачка початкових класів Леся…

14 хв. ago

“Високонебезпечний” вулкан рекордно активний: земля під ним здригається після тисяч років бездіяльності

Землетруси поблизу гори Адамс, розташованої в штаті Вашингтон (США), зазвичай відбуваються лише раз на два-три роки,…

23 хв. ago

В Іспанії мати разом з донькою відновили церковні розписи за допомогою бактерій

У Валенсії (Іспанія) мати об'єдналася разом з донькою, аби реставрувати фрески у церкві Сантос Хуанес за допомогою…

42 хв. ago

Україна планує мобілізувати 200 тисяч чоловіків: “Туберкульоз, гепатит або ВІЛ…”

Варто одразу нагадати, що в Україні продовжується дія військового стану, а також відбуваються заходи щодо…

43 хв. ago

Нові правила оренди автомобілів: що пропонують змінити для водіїв

Верховна Рада України розгляне законопроект №11302, який може змінити правила укладання договорів найму та позички…

52 хв. ago